Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #363821

Valamikor 1750 körül volt utoljára emlékeim szerint, hogy ennyivel feljebb álltunk és onnan gyalázták le egyszer 1600 környékére alig 15-20 perc alatt valamikor tavaly nyáron.

Valamiért feljebb vagyunk jóval, mint amennyit a kinti ár indokolna és még venni se lehet normális áron.