Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ....

joco9 Előzmény: #363644

tudom a terv az volt hogy áprilisig veszem a telkot utána nyomda majd zwack!Nem tudom mi legyen telkoval jól állok 550 alatti a bekerem !!