Re: .... 2011. március 22. 19:02 joco9 Előzmény: #363644 tudom a terv az volt hogy áprilisig veszem a telkot utána nyomda majd zwack!Nem tudom mi legyen telkoval jól állok 550 alatti a bekerem !!