Re: ....
pepe01 Előzmény: #363637Az Igazgatóság javaslata az adózott eredmény felhasználására
Az Igazgatóság javasolja, hogy az Állami Nyomda „A” sorozatú névre szóló törzsrészvényeire
részvényenként 35 Ft osztalékot fizessen ki a Társaság a 2010. évi eredmény után. A javaslat
értelmében 517 813 ezer Ft összegű osztalék fizetéséről dönthet a közgyűlés. A Társaság birtokában
lévő saját részvényekre eső osztalék a részvényesek között arányosan kerül kiosztásra. Az
osztalékfizetés javasolt időpontja: 2011. június 22.