Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ....

pepe01 Előzmény: #363637

Az Igazgatóság javaslata az adózott eredmény felhasználására

Az Igazgatóság javasolja, hogy az Állami Nyomda „A” sorozatú névre szóló törzsrészvényeire

részvényenként 35 Ft osztalékot fizessen ki a Társaság a 2010. évi eredmény után. A javaslat

értelmében 517 813 ezer Ft összegű osztalék fizetéséről dönthet a közgyűlés. A Társaság birtokában

lévő saját részvényekre eső osztalék a részvényesek között arányosan kerül kiosztásra. Az

osztalékfizetés javasolt időpontja: 2011. június 22.