Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Megkezdődött Bengázi ostroma

Zotya32 Előzmény: #362472

"Az egész líbiai nép mellettem áll, és támogat, és készek meghalni értem... Az al-Kaidával állok szemben, te mit tennél?" - üzente Moammer Kadhafi Barack Obama amerikai elnökhöz intézett levelében, amelyet egy líbiai tisztviselő olvasott fel szombaton. "

További részleteket közölt az al-Dzsazíra Kadhafi Obamához intézett üzenetéből: "Fiunknak, a nagy tiszteletű Barack Huszein Obamának. Korábban már mondtam neked, hogy ha valaha Líbia és az Egyesült Államok háborúba keveredik, Isten bocsássa meg, de akkor is a fiamnak tekintelek..." Kadhafi szerint az al-Kaidával áll szemben, amely Algérián, Mauritánián és Malin keresztül szivárgott be országába. "Te mit tennél, ha azt látnád, hogy amerikai városokat kaparintanak a kezük közé fegyverrel? Te mit tennél? Hadd kövessem a példádat!"

http://www.origo.hu/nagyvilag/percrolpercre/20110318-libiai-lazadas-enszhatarozat-legterzar-katonai-csapas-hirek-percrol-percre.html

szép... Nos, mit fog tenni Huszein Obama?