Re: nincs cím 2011. március 7. 20:09 pepe01 Előzmény: #358654 Nehéz visszaolvasni az utolsó 100 bejegyzésben esélylatolgatáson kívül nincs sok minden, ebből tudtam, hogy ma nagyotment a papír. :) Nem megsértődni!