Re: nincs cím 2011. március 7. 18:41 hAliG Előzmény: #358645 Bal alul van a "parametres" gomb, arra rányomva lehet bollingert, stb. bekapcsolni. Próbálgass, nyomogass rajta végig mindent, úgy rá lehet jönni miket tud, elég jól megcsinálták.