Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #358645

Bal alul van a "parametres" gomb, arra rányomva lehet bollingert, stb. bekapcsolni.

Próbálgass, nyomogass rajta végig mindent, úgy rá lehet jönni miket tud, elég jól megcsinálták.