Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: De kimagyarázzák az egyértelműt...

Előzmény: #35703

No, de uraim!

Dúsgazdaggá teszem önöket, és ez sem elég?

Türelem:DDDD