Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: siemens forever

Moiser Előzmény: #35487

Jó, de akkor legalább visszamenőleg ne, és maradjunk nála ,mint egyetlen személynél.

Ez igy sztem egy fair kompromisszum... :)