Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: élménybeszámoló

exmnbs1 Előzmény: #35340

nem lesz itt semmilyen gyár

Te pinkshites papírt akarsz innen birtokolni, amely illikvid?

Annál te sokkal okosabb vagy