Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: élménybeszámoló

Gudakes Előzmény: #35102

A Cogenco nevet kellene lecserélni Genesis valamire, és akkor már frankón nézne ki az egész cégcsoport. :)