Re: nincs cím 2011. február 6. 21:23 Fornit Előzmény: #349111 Épp ma olvastam h egy rádio nem hajlando lejátszani ezt a számot, vmi politikab uziság miatt. Majd holnap meghallgatom eme felforgató művet.