Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #349111

Épp ma olvastam h egy rádio nem hajlando lejátszani ezt a számot, vmi politikab uziság miatt.

Majd holnap meghallgatom eme felforgató művet.