Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #348316

nem azt mondtam, hogy álljunk lejjebb, hanem hogy lejjebb állunk, mert nem kaptunk..

na ezt túl magyaráztam...)