Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: élménybeszámoló

Mercurius Előzmény: #34700

"szimplán lehet hogy kissé paranoiásak..."

Érdekes, Rényi pont ezt a szót használta privát a történtekre...