Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #333333

de most nagyon nincsen jó kedvem :-(((

hogy rohadna meg az összes hambi zabáló a sok longjával együtt :ARGHH

apropó...most jött vissza Chicagoból egy törzsvendégünk, és aztmondja egyre több túrkáló nyílik chicagoban, pedig előtte egy sem volt.

És nagyon sok a munkanélküli még mindig...