Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #333333de most nagyon nincsen jó kedvem :-(((
hogy rohadna meg az összes hambi zabáló a sok longjával együtt :ARGHH
apropó...most jött vissza Chicagoból egy törzsvendégünk, és aztmondja egyre több túrkáló nyílik chicagoban, pedig előtte egy sem volt.
És nagyon sok a munkanélküli még mindig...