Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #331288

Nehany shortomat kivagtak, raadasul beforditottak longba, mert igy tettem be megbizasokat en okor, mikor lepnem kellett. Ha ez a felrantas pont az ilyen idiotak szivatasara volt jo, akkor en jo alany voltam. Szerencsere nem magas kontiszamrol van szo, raadasul OTP shortok legalabb nyeroben zarodtak meg.