Re: nincs cím
akpo7 Előzmény: #331288Nehany shortomat kivagtak, raadasul beforditottak longba, mert igy tettem be megbizasokat en okor, mikor lepnem kellett. Ha ez a felrantas pont az ilyen idiotak szivatasara volt jo, akkor en jo alany voltam. Szerencsere nem magas kontiszamrol van szo, raadasul OTP shortok legalabb nyeroben zarodtak meg.