Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #331286Be is álltam 750re és 705re mikor megláttam Ricsi indiéjt,hátha vmelyik teljesül,750 ről adtam is egy keveset....köszönet érte!
Kérdés holnap ennek örülni fogok-e :D
Be is álltam 750re és 705re mikor megláttam Ricsi indiéjt,hátha vmelyik teljesül,750 ről adtam is egy keveset....köszönet érte!
Kérdés holnap ennek örülni fogok-e :D