Re: nincs cím 2010. november 30. 10:21 BudFox Előzmény: #331043 Helló srácok.. ma megint csak keveset tudok a tőzsdére nézni...nem tudom ráadjak -e...lehet várni kéne...SP elég gyenge ma is. lehet picit ráadok most.