Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #331043

Helló srácok..

ma megint csak keveset tudok a tőzsdére nézni...nem tudom ráadjak -e...lehet várni kéne...SP elég gyenge ma is.

lehet picit ráadok most.