Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #330087

Azt hiszem én is zárom lassan a felét. Kezd már rám rohadni augusztus óta. :)

Elég durva bukót ültem ki én is, de most némileg vígasztalódtam. Mondjuk a 20k-t azt én is vártam, ha már eddig sikerült lejönni.

Ill. ilyenkor vagyok dilemmában mindig. Nem minden nap követve az eseményeket a nyitáskor megfogadtam, hogy nem ugrálok és 20k alatti célárral fogom tartani. De ennyi pattanás és sz*pás után ilyenkor mindig elbizonytalanodom. Annyiszor megszívtam már...

Persze ha épp most szakadna tovább jövő héten (végül is nem sok pozitívumot lehet most látni) és lemaradok a visszaszállásról akkor morcos leszek.