Re: nincs cím
sbbacsi Előzmény: #330087Azt hiszem én is zárom lassan a felét. Kezd már rám rohadni augusztus óta. :)
Elég durva bukót ültem ki én is, de most némileg vígasztalódtam. Mondjuk a 20k-t azt én is vártam, ha már eddig sikerült lejönni.
Ill. ilyenkor vagyok dilemmában mindig. Nem minden nap követve az eseményeket a nyitáskor megfogadtam, hogy nem ugrálok és 20k alatti célárral fogom tartani. De ennyi pattanás és sz*pás után ilyenkor mindig elbizonytalanodom. Annyiszor megszívtam már...
Persze ha épp most szakadna tovább jövő héten (végül is nem sok pozitívumot lehet most látni) és lemaradok a visszaszállásról akkor morcos leszek.