Re: nincs cím
akpo7 Előzmény: #330037Leirtakkal ellentetben zartam a felet! A letores, amit vartam, nem ment tul messze es nem merem a hetvegere vinni az osszeset, hisz teljes fedezet mellett voltam!
Rohadt KT magas, de nem engedik el a promptot (OTP, MOL parosbol egynek menni kene, de nem akar)...