Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #330037

Leirtakkal ellentetben zartam a felet! A letores, amit vartam, nem ment tul messze es nem merem a hetvegere vinni az osszeset, hisz teljes fedezet mellett voltam!

Rohadt KT magas, de nem engedik el a promptot (OTP, MOL parosbol egynek menni kene, de nem akar)...