Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kezdő Előzmény: #329087

Ez tévedés. Én pl. nem vagyok komcsi annak ellenére, hogy sosem szavaztam a Fideszre (szocikra sem). Ennek megfelelően nem vagyok elvtárs sem -- ellentétben az MSZMP tagok sorából kikerült Matolcsyval, Pintérrel, és Martonyival, hogy a volt KISZ tagokat most ne soroljam. Érzésem szerint a Fidesz eddig csak lerabolt, a "komcsik" hozzájuk képest csak kisstílű zsebmetszők voltak. Persze nyilván nem sírom vissza őket. Elég pejoratív dolog azt mondani, hogy szűkölök, de mindig is vállaltam, hogy nekem nem tetszik ez a csapat, nem tetszik a Biszku korszakot megszégyenítő államosítás, a mindenen keresztülgázoló "kormányzás", nem tetszik Schmitt Pál, Polt Péter, Járai, az Alkotmánybíróság ellehetetlenítése és sorolhatnám. Egerben lakom, itt az önkormányzati képviselők közt három "köztörvényes" volt, egyik se volt "komcsi".

Szerintem a választóik nem arra adtak felhatalmazást nekik, amit most csinálnak.