Re: nincs cím 2010. november 25. 9:19 Ibiza Előzmény: #329082 nem tetszik a rend az elvtársaknak.. megszünt az ingyenkonyha..szar lehet... a rendszerváltás óta csak a fidesz tette rendbe az országot a tolvaj komcsik eladták és lerabolták..most ezek szűkölnek és a kutyáik.