Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #329082

nem tetszik a rend az elvtársaknak.. megszünt az ingyenkonyha..szar lehet...

a rendszerváltás óta csak a fidesz tette rendbe az országot a tolvaj komcsik eladták és lerabolták..most ezek szűkölnek és a kutyáik.