Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #329104

mtelről ne beszéljünk, adtam 95 körül, nem esett napokig, lezártam, majd vettem 80-on. Az persze még megvan, és 40 körül vennék ugyanannyit, aztán 500-on is.