Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Gondolatok a mnyp vs bux-hoz

Kissherceg Előzmény: #328927

jahh, eddig Mo-n sűrűn csuktak le gazdasági büncselekményért vagy bennfentes kereskedés miatt vezetőket 3évnél tovább.... Államnak pénz kell, nem részvény.