Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Atesz11 Előzmény: #328896

Azt a rohadt életbe!

Sok ilyen van sajnos.

Ennyi idősen,ekkora nyugdíjjal...........

Mire elérem a nyugdíjkorhatárt,közel 70 lesz,ha nem éppen annyi!......

Bár meg is kell élni.