Re: nincs cím 2010. november 24. 19:39 Atesz11 Előzmény: #328896 Azt a rohadt életbe! Sok ilyen van sajnos. Ennyi idősen,ekkora nyugdíjjal........... Mire elérem a nyugdíjkorhatárt,közel 70 lesz,ha nem éppen annyi!...... Bár meg is kell élni.