Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #328875Azért én még magyarázom:)))
A pénztáraknak rengeteg rv-je van, amit, ha úgyis elveszik tőlük, miért ne adnának el? Hátha még működési költség, meg mittomén milyen ügyeskedős számlázással kimentenek onnan pár forintot a vezetők maguknak.
És tudod mit? Nem is nagyon ítélném el őket ezért...