Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #328835Longot nyitni nem merek,shortokat szeretnék egyenlőre felfelé alakítgatni....hacsak nem lesz vmi szemmel látható változás,mondjuk promt 22300 fölé nem keveredik.
Longot nyitni nem merek,shortokat szeretnék egyenlőre felfelé alakítgatni....hacsak nem lesz vmi szemmel látható változás,mondjuk promt 22300 fölé nem keveredik.