Hozzászólás
StokiVadászmester van valami jóslatod erre a csodálatos papperra?
Tele van vele a kamra, így aztán ezzel is kéne már bukni egy jót...
Vadászmester van valami jóslatod erre a csodálatos papperra?
Tele van vele a kamra, így aztán ezzel is kéne már bukni egy jót...