Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Stoki

Vadászmester van valami jóslatod erre a csodálatos papperra?

Tele van vele a kamra, így aztán ezzel is kéne már bukni egy jót...