Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #325065többször is gondoltam Rád a napokban
gratula eddig....a folytatás hihetetlennek tűnik, de pénzt téve rá drukkolok..)
többször is gondoltam Rád a napokban
gratula eddig....a folytatás hihetetlennek tűnik, de pénzt téve rá drukkolok..)