Új magyar autóbusz
Koffeinhttp://www.okauto.hu/03.php?cmd=view&id=436
Most kaptam hírlevélbe, gondoltam közzé teszem, habár ahogy elnézem hó. végi cikk... gondolom ezért is ismerős ennyire a márka... :)
http://www.okauto.hu/03.php?cmd=view&id=436
Most kaptam hírlevélbe, gondoltam közzé teszem, habár ahogy elnézem hó. végi cikk... gondolom ezért is ismerős ennyire a márka... :)