Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #324399

Ja-ja.

Én is sorba állok lejjebb, de sajna keveset kaptam eddig.

Nézve a mai makró adatokat, az ipari termelés, GDP adatokat, asszem ma volt meg az alja ennek a papírnak. Meg a többinek is. Emelni kell a tétet.

Az előre látok, tervezők megvették ma az olcsó cuccosokat.