Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #324399Ja-ja.
Én is sorba állok lejjebb, de sajna keveset kaptam eddig.
Nézve a mai makró adatokat, az ipari termelés, GDP adatokat, asszem ma volt meg az alja ennek a papírnak. Meg a többinek is. Emelni kell a tétet.
Az előre látok, tervezők megvették ma az olcsó cuccosokat.