Re: I.féléves jelentés
learn Előzmény: #322400De azért pár napja még lerátotta valaki 695-ig (a stopomig éppen nem vitték le)... Tegnap/múlt hét végén nem értettem ez miért tudott viszonylag szinten maradni, most már tudom.
Mindig van valaki, aki előbb tudja meg a híreket a manipulációról nem is beszélve (nézzétek meg Egon legutóbbi ÁNY elemzéseit...)
Még egy cégnél várok hírt a midcap kategóriában... Egon szintén nagyon szereti mostanában..
A helyes megfejtők majd profitot realizálhatnak... Már amennyiben jó a tippem (utólag beírom az adott topikba, hogy bejött vagy sem).