Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: I.féléves jelentés

zeeh_ Előzmény: #322400

El is felejtettem, hogy mikor jelentenek. Választások miatt tényleg szép javulás lehet.