Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #312512napos bollinger aljáról fordulhatunk, ha jól látom....bár a stooq hülyén mutatja...mégis csak munkahelyen vagyok...)
napos bollinger aljáról fordulhatunk, ha jól látom....bár a stooq hülyén mutatja...mégis csak munkahelyen vagyok...)