Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #312347

Én is ezen az elven vagyok, ha pályáznak és minden feltétel adott, akkor eltudom képzelni, hogy győztesnek a magyar cégeket hozzá ki. De hát bármi megtörténhet... álmodozni meg nem nagyon szeretnék :)