Hozzászólás
KoffeinKíváncsi vagyok, hogy a magyar buszok indulnak-e a pályázaton...
http://www.mfor.hu/cikkek/Szaz_autobuszra_irt_ki_kozbeszerzest_Miskolc.html
Kíváncsi vagyok, hogy a magyar buszok indulnak-e a pályázaton...
http://www.mfor.hu/cikkek/Szaz_autobuszra_irt_ki_kozbeszerzest_Miskolc.html