Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába

Capablanka Előzmény: #308267

igazatok van persze...sokszor lökték le

egyszer nem fogják...lásd pannergy

a negyedéves zárás miatt talán még holnap húzzák...erre spekizek

némmá 50 felett..