Re: Erős negyedik negyedévet vár a Rába
Capablanka Előzmény: #308267igazatok van persze...sokszor lökték le
egyszer nem fogják...lásd pannergy
a negyedéves zárás miatt talán még holnap húzzák...erre spekizek
némmá 50 felett..
igazatok van persze...sokszor lökték le
egyszer nem fogják...lásd pannergy
a negyedéves zárás miatt talán még holnap húzzák...erre spekizek
némmá 50 felett..