Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #284428

Megint elkapott a mohóság és csak fél pakkom adtam el 894-en, pedig most milyen szépen vissza lehetne venni... Ahányszor egy kicsit megindulna, jön a beverés, talán a gyj utánra tartogatják a kitörést :)