Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #281933no mi lesz ma?...szép kis emelkedő napos csatink van..
a hetes rés betöltve 880-nál...
a napos rés még részben nyitva 889-ig
no mi lesz ma?...szép kis emelkedő napos csatink van..
a hetes rés betöltve 880-nál...
a napos rés még részben nyitva 889-ig