Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #281933

no mi lesz ma?...szép kis emelkedő napos csatink van..

a hetes rés betöltve 880-nál...

a napos rés még részben nyitva 889-ig