Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #281206

0-ás kiszálló... Az egyelőre sci-fi-nek tűnik :) Sajnos én is elmulasztottam tegnap a leátlagolást, amikor meg vettem, már kár volt - 866 - és a nap végén már azon is bukó volt...