Re: nincs cím 2010. július 16. 14:43 Scipio Előzmény: #280335 Ezzel most nem nyugtattál meg :) Egon és az utólagos belemagyarázásai... Stopot nem teszek rá, inkább bővíttem tovább, ha esünk, egyelőre még belefér...