Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #280335

Ezzel most nem nyugtattál meg :) Egon és az utólagos belemagyarázásai...

Stopot nem teszek rá, inkább bővíttem tovább, ha esünk, egyelőre még belefér...