Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #280323

Veszem már két napja az esést, lassan megállhatna végre, mert kis kezdő dt pakkból már komolyabb swinges csomag lett, aminek nem tenne jót a további korrekció...