Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #279885

910 lett a vételi átlagom ma...

a 900-as vétel már nem volt bekalkulálva...csodálom, hogy a 906-os meglett...

nem tudom örüljek-e?...900 fölött kellene zárni...

910 alatt lehettek stoppok?