Re: nincs cím 2010. július 6. 10:51 apafi Előzmény: #276032 Nagyot ment eddig -több mint 9%. Nem kellett volna sietnem az eladással, benne hagytam vagy 3%-ot mostanáig. Baromi pipa vagyok..