Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #276032

Nagyot ment eddig -több mint 9%. Nem kellett volna sietnem az eladással, benne hagytam vagy 3%-ot mostanáig. Baromi pipa vagyok..