Hozzászólás
ScipioLátom senkit sem érdekel ez ma... Mondjuk nem is csodálom, nagyon le vagyunk maradva a nagy testvérhez képest. 1238-as átlaggal beszálltam, remélem legalább záróra felkötik :))
Látom senkit sem érdekel ez ma... Mondjuk nem is csodálom, nagyon le vagyunk maradva a nagy testvérhez képest. 1238-as átlaggal beszálltam, remélem legalább záróra felkötik :))