Re: nincs cím 2010. június 7. 14:42 Scipio Előzmény: #263428 Kár volt 70-en kiszórnom a maradékot, ezt vsz nem veszem vissza 15-20 ponttal kevesebbért :)) Na mindegy, azért fél szemmel még figyelem...