Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #263428

Kár volt 70-en kiszórnom a maradékot, ezt vsz nem veszem vissza 15-20 ponttal kevesebbért :)) Na mindegy, azért fél szemmel még figyelem...