Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #263329

Gondolod, hogy megint jön valami ordas nagy baromság? Nem hiányzik egy újabb beszakadás, én is beraktam az 50-es pakk utolját eladásra...