Re: nincs cím 2010. június 7. 13:33 Scipio Előzmény: #263329 Gondolod, hogy megint jön valami ordas nagy baromság? Nem hiányzik egy újabb beszakadás, én is beraktam az 50-es pakk utolját eladásra...