Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #263278

Össze-vissza ugrálok benne ma, az eredmény még mindig 40 pont minusz, de megvan még a pakkom is...