Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Közgyülés

Moiser Előzmény: #25837

Remek, én meg megyek el este 10ig nemsokára, úgyhogy tessék figyelembe venni és nem teleirni a topicot csűrcsavarással, mig nem tudom követni :)))