Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Közgyülés

exmnbs1 Előzmény: #25716

Tekintve a költségeiket és az orbitális veszteségeket, felteszem nem ingyen melóztak az IT-ben