Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Közgyülés

Moiser Előzmény: #25690

Nem hát, hanem a sajátját... hence a vételi nyilatkozat és akár az ig.tag lemondás :)))